preskoči na sadržaj
Natjecanja

Natjecanja i smotre

Učenička natjecanja i smotre 2007./08.


ŠKOLSKA NATJECANJA

ENGLESKI JEZIK

22.01.2008.

sudjelovalo 25 učenika:

II razred - 14 učenika

IV razred- 11 učenika

nitko ne ide na županijsko natjecanje

NJEMAČKI JEZIK

23.01.2008.

sudjelovalo 4 učenika:

IV razred - 4učenika

4 idu na županijsko natjecanje

TALIJANSKI JEZIK

24.01.2008.

sudjelovalo 20 učenika:

III razred - 9 učenika

IV razred - 11 učenika

idu na županijsko natjecanje:

4 učenika

1 učenik

FRANCUSKI JEZIK

24.01.2008.

sudjelovalo 9 učenika:

IV razred -9 učenika

svi idu na županijsko

GEOGRAFIJA

31.01.2008.

sudjelovalo 15 učenika

I razred

III razred

predloženo:

2 učenika

3 učenika

OPĆINSKA-GRADSKA NATJECANJA

PRVA POMOĆ 12.02.2008. sudjelovale 2 ekipe svaka od 6 učenika Mirjana Petrić, prof.
SPORTSKA NATJECANJA      

MEĐUŽUPANIJSKA NATJECANJA

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

Šibenik

Joško Franić   IIIg

Mario Knežević  IIIg

Danja Mujan, prof.

DIZAJNIRANJE RAČUNALOM-CATIA

Zadar

Marin Belas  IVf

Frane Guina   IVf

Danja Mujan, prof

TEHNIČKA MEHANIKA

Šibenik

Ivan Grga IIIf

Tomislav Papić  IIf

Dragan Medar, prof.

TOKARENJE

Sinj

Joško Bilić  IIIg

Ante Katinac  IIg

Ignacij Jadrić, prof.

GASTRO

25.-27.02.2008

disciplina 7-poslovanje recepcije hotela

Danijel Balek   IVa

engleski- Vinka Novak, prof.

struka- Nada Grga, prof.

disciplina 8-poslovanje turističkih agencija Nikolina Jelinić IVa

engleski- Vinka Novak, prof.

struka- Nada Grga, prof.

disciplina 9- predstavljanje turističke destinacije Tea Parčina-Rešić IVa

engleski- Vinka Novak, prof.

struka- Azra Parčina-Rešić, prof.

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

LIDRANO

upućeno 5 literarnih radova,

 2 novinarska rada,

te školski list "Kairos"

 

Martin Vuković,prof.

NJEMAČKI

Renata Iveljić

Rafaela Franić

Gordan Jozić

Anamarija Petrović

IVb

 

Zdarvka Marjanica,prof.

Sanja Bašić,prof.

TALIJANSKI

Ivana Ljubas

Maja Herman

Ivanka Belava

Adrijana Civadelić

Elvira Vučkić

IVa

Mirela Bernardi-Marić,prof.

IIIb

FRANCUSKI

Ivana Ljubas

Lucija Bojkić

Kristina Vuković

Ivona Đogić

Nikolina Jelinić

Sonja Orošnjak

Danijel Balek

Jenena Katić

Antonija Hasanagić

IVa

Kata Špika,prof.
SPORTSKA NATJECANJA

Pobjedama na zonskom natjecanju, pravo sudjelovanja na županijskoj razini ostvarile su ekipe:

  • odbojka (žene)

  • odbojka (muški)

  • rukomet (muški)- 1. mjesto na županijskoj razini

DRŽAVNA NATJECANJA

NJEMAČKI

 Gordan Jozić

IVb

2. mjesto

Sanja Bašić,prof.

TALIJANSKI

Maja Herman

IIIb

2. mjesto

Mirela Bernardi-Marić,prof.

FRANCUSKI

Lucija Bojkić

IVa

4. mjesto Kata Špika,prof.

GASTRO-međunarodno - Poreč-

3.i 4. 04.2008

disciplina 7. Poslovanje recepcije hotela Danijel Balek IVa

5.mjesto

Nada Grga,prof.
disciplina 9. Predstavljanje turističkog mjesta-destinacije Tea Parčina Rešić IVa 2. mjesto Azra Parčina Rešić,prof.

Natjecanje TOKARA-

Čakovec  17. i 18. 04. 2008

Joško Bilić

IIIg

4. mjesto

Ignacij Jadrić, prof

Nenad Zanze, prof.

 

Smotra ROBOTIKE

22.02.2008.

Osijek

Ivan Grga  IIIf

Alen Čaljkušić, IIIf

Vjekoslav Fištrović, IVf

voditelj: Petar Pilić, prof.

24.04.2008. Zagreb

Ivan Grga  IIIf

Alen Čaljkušić, IIIf

Vjekoslav Fištrović, IVf

voditelj: Dragan Medar, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 14. 5. 2008.


Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju