preskoči na sadržaj
Natjecanja

NATJECANJA

Učenička natjecanja 2008./09.


ŠKOLSKA NATJECANJA
ENGLESKI JEZIK
03.02.2009.
sudjelovalo 20 učenika:
II razred - 8 učenika
IV razred- 12 učenika
Na županijsko natjecanje idu:
Danijel Kafadar IIa
Karlo Totić IVb
TALIJANSKI JEZIK
23.01.2009.
sudjelovalo 12 učenika:
III razred - 5 učenika
IV razred - 7 učenika
Na županijsko natjecanje idu:
Maja Herman IVb
Elvira Vučkić IVb
Marina Muštra IIIa
FRANCUSKI JEZIK
23.01.2009.
sudjelovalo 8 učenika
IV razred
Na županijsko natjecanje idu:
Caroline Stojan IVa
Jelena Rozga IVa
Antonija Matijaš IVa
GEOGRAFIJA
30.01.2009.
sudjelovalo 12 učenika
I razred – 10 učenika
III razred – 7 učenika
Na županijsko natjecanje ide:
Ivan Pereža Ie

 
OPĆINSKA-GRADSKA NATJECANJA
PRVA POMOĆ
sudjelovale 2 ekipe svaka od 6 učenika
Mirjana Petrić, prof.
 

MEĐUŽUPANIJSKA NATJECANJA
INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE
Pula – 26.02.09.
Josip Romić IId
Ivan Tadić IId
Danja Mujan, prof.
DIZAJNIRANJE RAČUNALOM-CATIA
Zadar – 27.02.09.
Alen Čaljkušić IVf
Ivan Grga IVf
Danja Mujan, prof
TEHNIČKA MEHANIKA
Split – 26.02.09.
Ivan Čokara IIIf
Tomislav Papić  IIIf
Dragan Medar, prof.
TOKARENJE
Sinj – 27.02.09
Ante Katinac  IIIg
Ante Vukman IIIg
Nenad Zanze, prof.
GASTRO
Imotski
27.-28.02.2009
Poslovanje recepcije hotela
Ivana Čerkezović IVb
Nada Grga, prof.
Poslovanje putničke agencije
Dušanka Lukić IVb
Nada Grga, prof.
Predstavljanje turističkog mjesta
Josipa Grozdanić IVa
Azra Parčina-Rešić, prof.
Pripremanje hladnog izloška
Antonia Topčić IIId
Zdravka Ćudina, prof
Pripremanje barskih mješavina
Ivan Bilić IIIc
Ana Šimić, prof.
VJERONAUČNA OLIMIJADA
Sinj – 02.03.09.
Ivana Debak IIb
Ivana Rapić IIb
Barbara Štakić IIb
Josipa Bikić IIb
Dušan Bešlić, prof.

 
ŽUPANIJSKA NATJECANJA
LIDRANO
upućena 3 literarna rada,
Luka Plejić
Dajana Bobaš
Sanja Kovačević
te školski list "Kairos"
 Ib
Martin Vuković,prof.
TALIJANSKI
Split -17.02.09
Maja Herman
Elvira Vučkić
Marina Muštra
IVb
Mirela Bernardi-Marić,prof.
IIIa
FRANCUSKI
Split - 17.02.09.
Caroline Stojan
Jelena Rozga - 14.mj
Antonija Matijaš - 16. mj
IVa
Kata Špika,prof.
ENGLESKI
Split - 26.02.09.
Danijel Kafadar – 11.mj
Karlo Totić – 7. mj
IIa
IVb
Nella Burić, prof.
Silvana Rožić, prof.
 

DRŽAVNA NATJECANJA
DIZAJNIRANJE RAČUNALOM-CATIA
Zagreb – 07.05.09.
Alen Čaljkušić IVf
IVf
4.mj
Danja Mujan, prof
TOKARENJE
Zagreb – 22.- 24.04. 09.
Ante Katinac 
Ante Vukman
IIIg
7 mj.
Nenad Zanze, prof.
GASTRO-
Vis
5.- 7. 05.2009
Predstavljanje turističkog mjesta
Josipa Grozdanić
IVa
3.mj
Azra Parčina-Rešić, prof.
Pripremanje hladnog izloška
Antonia Topčić
IIId
3. mj
Zdravka Ćudina, prof

 
SPORTSKA NATJECANJA
RUKOMET
muški
2. mj.
na poluzavršnom natjecanju
ODBOJKA
ženske
2. mj.
muški
5. mj.
NOGOMET
muški
6. mj.
 

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 19. 5. 2009.


Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju